free bootstrap builder

Timeline

Sled udalostí pokračuje...

12. február 2008

Zrod portálu CEZ OKNO

Motto: “Aby tu bol dobrý voľne dostupný internetový portál plný ´alternatívnych´ informácií, ktoré však už zajtra môžu patriť k všeobecne uznávaným a samozrejmým faktom”
Sokol

30. október 2012

Pilotný diel SPRÁV CEZ OKNO

“Bolo v tom veľa nadšenia, ale nemali sme to dostatočne premyslené. Museli sme rešpektovať, že s rozpočtom, ktorý sme mali k dispozícii, sa to na úrovni pravidelne robiť nedá...”

20. jún 2017

Nové SPRÁVY CEZ OKNO

“V Letný Slnovrat som pochopil, že už na to mám. Vnútorne. Prosto dozrel čas. Nevyhral som v športke, nie je v tom žiadny sponzor, ani grant. Skrátka viem veľkú väčšinu nárokov takého projektu pokryť vlastnými silami a navyše sa postupne hlásia noví Tvorcovia, ktorí sa chcú do projektu zapojiť. Takže to oficiálne rozbiehame, zatiaľ štvrťročne. Ideme do toho naplno. Keď to ľudia podporia, bude to častejšie...”

7. október 2017

www.SPRAVYCEZOKNO.sk

“Priblížiť sa formátu veľkých mainstreamových projektov, ani tomu, čo je dnes bežne považované za alternatívne, nás neláka. Skôr cítime svieži vietor niečoho nového, ostávame otvorení a nechávame sa prekvapiť, kam nás to posunie, hoci základnú štruktúru a smerovanie máme jasné – bez “geopolitiky a konšpirácií“ s dôrazom na Duchovno!”

O NÁS

Naša redakcia je virtuálna, pracujeme vo voľnom čase a z domu, chceš sa pridať?

Sokol

Zakladateľ a šéfredaktor portálov CEZ OKNO a KEMET. Po Gymnáziu vo Zvolene študoval na UMB v Banskej Bystrici. Organizátor festivalov SLNOVRAT, podujatí ČAJOMIL ROKA a ZLATÁ MYŠ, tvorca e-magazínov AVE EVO, ČAJOMIL, UFO Noviny a projektov ARCHEO+, MIESTA a KOŠÍČEK.
Slovan, ktorý obdivuje staroveký Egypt, Madam Blavatskú i materiály Tvorcov Krídel, či Abrahama Hicks. V kondícii aj vďaka šaolinskému Čchi-kungu. Neskryje vášeň pre Hudbu a všetko Pekné, Ozajstné a Pravdivé. 

Mária Lada

Žena tvorivá. Miluje život so všetkým čo ponúka. Manželka a matka dvoch krásnych detí. Konzervatórium v Žiline – klavír, FiF UK v Bratislave – Hudobná veda, Fakulta telesnej výchovy a športu FTVŠ v Bratislave – špecializácia fitness. Pracovala v oblasti reklamy v agentúre a printových médiách. 
Čo má rada? No, okrem svojej rodiny ;) rannú meditáciu, kávu, pozerať len tak z okna von na stromy (nielen pri prechádzke), počúvať spev vtákov, chodiť bosá po tráve, občas si v nej zatancovať. :)

Květařík

“Jsem-li idealista, který by rád prospěl světu, musím být i realista, jenž si musí napřed pomoci sám.

Teprve potom poznám, zda si lidé přejí, abych jim pomohl, nebo zda si to nepřejí.

Když někdo vnucuje lidem dobro podle svých představ, může to být bráno jako bláznovství.

Jako zločin páchaný na lidstvu se to může vnímat, když je začne světu vnucovat nějaká organizovaná skupina.”

SPOLUPRÁCA       KANÁLY       PROPAGÁCIA